Podcast Zoeker

Antiradio

Antiradio

Muziek  |  95 afleveringen

Muzikanten over muziek

95 Danny Mommens (SeXmachines, dEUS, Vive La Fete)Luister  

05.06.2018

94 Antoni Foscez (Go March, Statue, DVKES, Meuris)Luister  

94 Antoni Foscez

93 Dijf Sanders (The Violent Husbands, Teddiedrum, Dijf Sanders)Luister  

27.12.2017

92 Jelle Denturck (dirk., Protection Patrol Pinkerton)Luister  

19.12.2017

91 Marc BonneLuister  

12.06.2017

90 Simon Casier (Zimmerman, Balthazar, Douglas Firs, Senne Guns)Luister  

14.02.2017

89 Bert Ostyn (Absynthe Minded, Ostyn, Tao Tse Tse)Luister  

23.01.2017

88 Stéphane Misseghers (dEUS, Soulwax, Disco Drunkards, Vive La Fête, Waldorf)Luister  

22.08.2016

87 Steve Slingeneyer (Soulwax, One Man Party)Luister  

17.08.2016

86 Isolde Lasoen (DAAN, Isolde Et Les Bens)Luister  

28.06.2016

85 Lander Gyselinck (STUFF, LABtrio, BeraadGeslagen, Sandy)Luister  

14.06.2016

84 Emiel Van Den Abbeele (The Guru Guru, Statue, Neon Cardboard, The Spectors)Luister  

09.05.2016

83 Nils Tijtgat (Protection Patrol Pinkerton, Team William, New York City Cops...)Luister  

25.04.2016

82 Patrick Riguelle (Laatste Showband, Red Harmony, Kadril)Luister  

13.04.2016

81 Valentijn Goethals (The Black Heart Rebellion)Luister  

21.03.2016

80 Stijn Vanmarsenille (Future Old People Are Wizards, Elefant, Drums Are For Parades...)Luister  

26.02.2016

79 Wim Reygaert (Drums Are For Parades, Arid)Luister  

16.02.2016

78 Bert Minnaert (Onmens, Kapitan Korsakov, The K.)Luister  

08.02.2016

77 Lennert Jacobs (The Germans, Rape Blossoms, Hong Kong Dong)Luister  

18.01.2016

76 Hannah Vandenbussche (Rumours, The Spectors, Monami)Luister  

12.01.2016

75 Arne Sunaert (Team William)Luister  

05.01.2016

74 Wannes Cappelle (Het Zesde Metaal, Roosbeef)Luister  

11.12.2015

73 Aldo Struyf (Creature With The Atom Brain, Millionaire, Mark Lanegan, Vive La Fête)Luister  

17.11.2015

72 PJ Seaux (Hydrogen Sea, Sioen, Amatorski, Selah Sue, Meuris, Landfill)Luister  

27.10.2015

71 Stefanie Mannaerts (Brutus, Rumours, Raveyards, The Spectors)Luister  

21.10.2015

70 Stef Heeren (Kiss The Anus Of A Black Cat, Counter-Attack)Luister  

13.10.2015

69 Arno Hintjens (Arno, TC Matic, Tjens Couter)Luister  

29.09.2015

68 Alan Gevaert (dEUS, Arno, Chris Whitley, Twee Belgen)Luister  

28.09.2015

67 Cedric Lemaire (Amoebe, Amherst Avenue, Some Can Whistle)Luister  

20.09.2015

66 Pieter-Jan De Smet (PJDS, De Piepkes, Beuzak, The Lionhearts)Luister  

09.09.2015

65 Arnout Hellofs (Hooverphonic, Admiral Freebee, Eva De Roovere, Modderhed)Luister  

02.09.2015

64 Lien De Greef (Lady Linn and her Magnificent Seven, Bolchi, Skeemz)Luister  

24.08.2015

63 Ramses Van Den Eede (Hypochristmutreefuzz, Teen Creeps, Hear, Hear! (a Cheer))Luister  

16.08.2015

62 Jakob Ampe (The Germans)Luister  

12.08.2015

61 Yannick De Clerck (Customs, De Fanfaar, Collectors, Mid Air Collision)Luister  

27.07.2015

60 Marieke Hutsebaut (The Spectors)Luister  

10.07.2015

59 Ioan Kaes (electric)noise(machine, Death Before Disco, LES hERITIERS)Luister  

26.06.2015

58 Stef Kamil Carlens (Zita Swoon, Moondog Jr., dEUS, A Beatband, Kiss My Jazz)Luister  

23.06.2015

57 Colin H. van Eeckhout (Amenra, CHVE, Kingdom, Harlowe, Sembler Deah, Spineless)Luister  

19.06.2015

56 Dirk Swartenbroekx (Buscemi, Azure Mortal, Radical Slave)Luister  

18.06.2015

55 Peter Mulders (Brutus, Sixtoys, Confuse The Cat)Luister  

11.06.2015

54 Matthias Dillen (School Is Cool, Team William)Luister  

08.06.2015

53 Luuk Cox (Shameboy, Buscemi)Luister  

05.06.2015

52 Roland Van CampenhoutLuister  

01.06.2015

51 Pieter de Wilde (Raketkanon, Sioen, Raveyards, Waldorf, Illyrian, Cowboys & Aliens)Luister  

28.05.2015

50 Tim Toegaert (De Fanfaar, Janez Detd, Dearly Deported, Willy Sommers)Luister  

20.05.2015

49 Johannes Verschaeve (The Van Jets)Luister  

18.05.2015

48 Steven Cassiers (Dans Dans, Dez Mona)Luister  

14.05.2015

47 Frank Vander linden (De Mens, Moneymax)Luister  

11.05.2015

46 Johannes Genard (School Is Cool)Luister  

07.05.2015

45 Erik Van Biesen (Gorki, Biezen, The Paranoiacs)Luister  

04.05.2015

44 Dennis Lyxzén (Refused, The (International) Noise Conspiracy, Invasionen, AC4)Luister  

02.05.2015

43 Russ Rankin (Good Riddance, Only Crime, State Of Grace, Fury 66)Luister  

02.05.2015

42 Rodrigo Alfaro (Satanic Surfers, Atlas Losing Grip, Ursut, Enemy Alliance)Luister  

02.05.2015

41 Wolf Vanwymeersch (The Van Jets, Waldorf, Elefant)Luister  

27.04.2015

40 Frederik Sioen (Sioen, De Piepkes)Luister  

24.04.2015

39 Franky De Smet-Van Damme (Channel Zero, Skitsoy)Luister  

20.04.2015

38 Johan Quinten (Homer, PN, Funtime Records)Luister  

14.04.2015

37 Floris De Decker (Team William, The Van Jets)Luister  

13.04.2015

36 David Poltrock (De Mens, Hooverphonic, Monza, Arid)Luister  

10.04.2015

35 Anton WalgraveLuister  

09.04.2015

34 Seppe Gebruers (Ifa Y Xango, Antiduo, Bambi Pang Pang)Luister  

03.04.2015

33 Lode Vlaeminck (Raketkanon, Toman)Luister  

31.03.2015

32 Frederic Jacques (Dans Dans, Mark Lanegan, Lyenn)Luister  

30.03.2015

31 Stijn Vanhoegaerden (Brutus, Musth, Starfucker)Luister  

25.03.2015

30 Ann-Sophie Claeys (Maya's Moving Castle, Raveyards)Luister  

20.03.2015

29 Bert Dockx (Dans Dans, Flying Horseman, Strand)Luister  

17.03.2015

28 Jef Verbeeck (Raketkanon)Luister  

15.03.2015

27 Michel De Coster (De Mens)Luister  

13.03.2015

26 Pieter-Paul Devos (Raketkanon, Kapitan Korsakov)Luister  

11.03.2015

25 Dave Martijn (Goose, Soulwax)Luister  

05.03.2015

24 Bert Quinten (Homer, PN)Luister  

03.03.2015

23 Gert Bettens (K's Choice, Woodface)Luister  

02.03.2015

22 Vitja Pauwels & Tim Welkenhuysen (Soldier Six)Luister  

01.03.2015

21 Philipp Weies (Go March, Intergalactic Lovers, Arno, Motek...)Luister  

27.02.2015

20 Kristof Uittebroek (Customs, August Albert, Circle)Luister  

26.02.2015

19 Joos Houwen (DVKES, Statue, The Tellers)Luister  

24.02.2015

18 Steven De bruyn (Rhythm Junks, El Fish)Luister  

23.02.2015

17 Sean Dhondt (Nailpin, Hush Hush, Manoeuvres)Luister  

21.02.2015

16 Jan Viggria & Siemon Theys (The Guru Guru)Luister  

17.02.2015

15 Ian Clement (Wallace Vanborn)Luister  

16.02.2015

14 Stijn Meuris (Noordkaap, Monza, Meuris)Luister  

13.02.2015

13 Mirko Banovic (Arno, Arsenal, Zita Swoon, Meuris, PJDS, Arid...)Luister  

12.02.2015

12 Pascal Deweze (Sukilove, Broken Glass Heroes, Metal Molly, Gruppo Di Pawlowski...)Luister  

11.02.2015

11 Jelle Janse (Customs, August Albert, Sixtoys)Luister  

10.02.2015

10 Lenny Crabbe (Freaky Age, Len Sharp)Luister  

08.02.2015

09 Rutger, Marius & Frederik Meeuwis (The Sedan Vault) deel IILuister  

08.02.2015

08 Brent Vanneste (Steak Number Eight, Psygasus, Raveyards)Luister  

06.02.2015

07 Paul Van Bruystegem (Triggerfinger)Luister  

03.02.2015

06 Dries Hoof (Wallace Vanborn)Luister  

02.02.2015

05 Rutger, Marius & Frederik Meeuwis (The Sedan Vault) deel ILuister  

01.02.2015

04 Bram Steemans (Janez Detd, Circo)Luister  

31.01.2015

03 Inne Eysermans (Amatorski)Luister  

30.01.2015

02 Yorgos Tsakiridis (The Hickey Underworld, Bed Rugs, Hazy Hand$)Luister  

28.01.2015

01 Jeroen Camerlynck (De Fanfaar, Urbanus, Collectors)Luister  

26.01.2015